Ürünler | Güvenli Sınav, Gözetimli Sınav, Dijital Öğrenme

Bu ürünler size şunu sağlar
ihtiyacınız olan özellikler ve kalite.

Verimliliğinizi artıracak güçlü özellikleri keşfedin. Bizi her zaman ziyaret edebilirsiniz
İşinde profesyonel!

Eğitmen çok daha kolay sınavlar oluşturabilir ve takip edebilirler s' istatistikleri çok daha kolay. Sınav Sistemi hazırlık sistemi eğitmenlerin sınavlarına doğru ve zamanında hazırlanmalarına olanak tanır.

Online Education

Klasik sınav tasarımının aksine uyarlanabilir sınav sistemi şunları sağlar öğrendikleri konulara göre sınavı özelleştirmek için. Böylece sorgulamaların ve soruların her birine özel uyarlanmasını sağlar

Online Education

Yapay zeka algoritmalarının gerçek zamanlı çalışmasını sağlar. Bu algoritmalar veri analitiği, ses tanıma, görüntü tanıma, nesne tanıma, metin özetleme gibi birçok farklı uygulamada kullanılabilmektedir.

Online Education

Canlı Yayın Sistemi canlı yayın sistemi olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar video veya ses yayınlarını hedef kitlelerine gerçek zamanlı olarak aktarabilmektedir. Canlı Yayın Sistemi çeşitli cihaz ve platformlarla uyumlu olup yayın kalitesi yüksektir

Online Education

İşaret Dili Sınavı, işaret dilini kullanarak konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini ölçer. Sınav, işaret dili konuşanların kendilerini ifade etme becerilerini, işaret dilini anlama becerilerini ve işaret dilini yazma becerilerini değerlendirir. Sınavda katılımcılar soruları işaret dilini kullanarak cevaplarlar ve sınav görevlileri tarafından değerlendirilirler.

Online Education

Blockchain Rozet sistemi, eğitim veya iş alanındaki nitelikleri veya başarıları tanımak için blockchain teknolojisini kullanan bir sistemdir. Bu sistem, kullanıcıların çeşitli eğitimsel veya işle ilgili nitelik ve başarıları tanıyan "rozetler" adı verilen sertifikaları almasına ve doğruluğunu doğrulamasına olanak tanır.

Online Education

Müfredat Sistemi eğitim için tasarlanmış bir yazılımdır ve . Bu yazılım öğretmenlerin ve eğitimcilerin oluşturmasını ve yönetmesini kolaylaştırır Müfredat Motorunun oluşturulacak bir arayüzü var Eğitmenlerin ve eğitimcilerin tanımlayabileceği içerik hedefler içerik ve ihtiyaçlarına göre aktiviteler.

Online Education

Size özel bir çözüm tasarlayalım.

"Sadece Size Özel Bir Çözümü Deneyin: Benzersiz İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Size Özel Bir Çözüm Üretelim."

Online Education

Hizmetlerimiz

1
Projenizi bizimle paylaşın

Size yardımcı olmak için buradayız ve projenizin başarısı bizim en büyük önceliğimizdir. Bize katılın ve birlikte büyüyelim.

2
Size özel paket oluşturalım

Bize ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlatın, en uygun çözümü birlikte bulalım. Size özel paketinizle maksimum verimlilik ve memnuniyeti garanti ediyoruz.

3
Let's activate the productsİhtiyaçlarınızı anladıktan sonra size en uygun ürünleri sunacağız. İşbirliği ile etkili sonuçlara ulaşacağımızdan emin olun.

İhtiyaçlarınızı anladıktan sonra size en uygun ürünleri sunacağız. İşbirliği ile etkili sonuçlara ulaşacağımızdan emin olun.